Про нас
Our history Image

Рестобар GODFATHER в Харкові

Що може бути кращє яскравого вечора, проведенного у компанії добрих друзів та рідних людей? Адже це одна з улюблених розваг веселих компаній, відмінна ідея, як провести час в будь-який день тижня.

Та чи знайоме вам відчуття, коли закладів багато, а піти нікуди? Дійсно, десь ви вже були багато разів, десь побували раз та вам не сподобалось: чи то сервіс не дуже, чи не було бажаних страв, хтось рано зачиняється, а вам хочеться гуляти до ранку. Молодим, активним харків’янами та гостям міста, певне, ця проблема знайома.

Саме тому ми вирішили відкрити наш атмосферний, музичний бар ресторан в центрі міста, де ви зможете смачно поїсти, весело та безпечно провести час, заспівати пісень, смакуючи авторські коктейлі та димний кальян.

Наш рестобар – це не чергова локація в Харкові. Це втілення сміливих ідей та величезна проведена робота, від чистого серця, щоб кожен наш гість відпочив від душі та прийшов до нас знову.

 

 

 

Коктейлі на будь-який смак
Вишукана кухня
Захоплюючий інтер'єр
Незабутня атмосфера
Category Icon
Нормальна їжа
Category Icon
Нормальні кухарі
Category Icon
Прекрасний бар
Category Icon
Відмінний сервіс
About us image
Про нас
 

Тематичний ресторан бар GODFATHER занурює відвідувачів в аутентичну атмосферу Сицилії.

На створення рестобару нас надихнув знаменитий фільм “Хрещений батько”. Ви ж пам’ятаєте неперевершеного Дона Корлеоне?

Карти, гроші, зброя, таємні закриті вечірки для обраних, покер, азарт, ризиковані справи, мафія – це дух Сицилії, і ви можете відчути його в нашому тематичному закладі.

Неперевершена коктейльна карта та, звичайно, італійська кухня, допоможуть вам у цьому! Адже наша історія – це не тільки бар, а й ви, наші гості, тому творимо її разом!

About us image

Тематичні бари Харкова – цікаве місце для відпочинку

У кожного з нас є захоплення. Хто колекціонує марки, кому до душі збирати монетки. Існує субкультура косплеєрів – люди шиють костюми улюблених персонажів і організовують вечірки. Але буває, з’являється бажання не виглядати як “хтось” а побувати “десь”. У місці цікавому, що неодмінно надихає на нові звершення. Бажання бувають різні. Одним подобаються замки, іншим холодні стіни бункерів, а кому до вподоби заклади з фільмів про 30-50-ті.

У таких випадках вигідно виділяються тематичні бари. Створюючи атмосферу за допомогою таких простих інструментів як світло, антураж, музика, вони переносять вас в інші часи. Вас вабить антураж диско? У снах бачите себе закованим в лати лицарем? А може пробуджують почуття захоплення відблиски в темних провулках? Хоч на мить поринути в привабливі мрії вам допоможуть тематичні заклади, будь то бари, кафе або клуби.

Поп-культура вже давно проникла в масову свідомість куди глибше. З музики, помітних нарядів і культових фраз, вона перейшла в пам’ятники, заклади, та й просто надихає творити більше і краще. Ми вирішили не залишатися осторонь. Відроджуючи сеттинг гангстерських воєн наш заклад відійшов від набивших оскому поп-культурних штампів – таких як вивіски, плакати та й інший фарс.

Ми приділили багато уваги інтер’єру. Згадайте ваші відчуття коли вперше дивилися першу (і другу) частину “Хрещеного батька”. Якщо в вас прокидалося бажання побувати в закладі дона Корлеоне, у вас з’явилася така можливість.

Природно зараз вже ніхто не стане будувати споруди в стилі ар-деко. Погоня за функціональністю, сучасними віяннями безжально вимиває спадщину минулих епох. Нажаль, зараз не завжди замислюються і над тематикою, просто роблять “як у всіх”.

Рестобар GODFATHER в Харкові – атмосфера Сицилії в нашому місті

Серед тематичних закладів Харкова все більше стають популярними рестобари. У них можна відпочити, отримати насолоду атмосферою і покуштувати смачну кухню. Настільки незвична назва обумовлена ухилом на смачну їжу і розвагу клієнтів. Наш заклад також може похвалитися і гордим титулом “музичного бару”. Навіть досвідчений меломан знайде привабливі композиції в нашому караоке.

Наш рестобар в Харкові пропонує вам зануритися у всесвіт капелюхів з довгими полями, “пропозицій, від яких не можна відмовитися”, класичних костюмів і рішучих гангстерів. Хоч ми і не пропонуємо взяти участь в напружених перестрілках, у нас ви знайдете затишок, тематичні вечірки і багато більше для вашого класного відпочинку.