Караоке
About us image
Наша філософія

Караоке в центрі Харкова

Всі ми любимо відпочивати, і відвідування бару з караоке – один з популярних форматів вечірнього дозвілля. Адже що може бути краще улюбленої пісні, яку ви проспівали з друзями в оточенні творчих однодумців? Тільки караоке з кальяном і смачними напоями – незмінними атрибутами комфортного і приємного відпочинку!

Бар GODFATHER пропонує кожному гостю відчути себе зіркою. Зал караоке продуманий до дрібниць, і оснащений сучасним, якісним обладнанням, яке максимально чітко передає тембр голосу відвідувачів і нотний діапазон кожної виконуваної пісні. Не бійтеся виділятися і дарувати вокальні здібності всім оточуючим, адже для цього і створений наш караоке бар, ціна відпочинку в якому, до речі, цілком прийнятна.

About us image

Правила відвідування караоке

У нас вітаються веселощі, сміх, гумор та святкова атмосфера! Для збереження цієї атмосфери, перед тим як почати випивати та співати, просимо Вас ознайомитись з правилами поведінки.

1. Всі гості співають строго в порядку черги, згідно зайнятому столу.

2. У випадку, якщо ви, незалежно від причини, пропускаєте свою чергу, право виконання пісні переходить до наступного столу.

3. Гості будь-якого із столів можуть передати право виконання пісні гостям іншого столу.

4. У випадку, якщо Ви пересіли за інший стіл до друга (подруги), автоматично втрачаєте право виконання пісні від свого столу. Повернення за пустий стіл на час своєї черги не дає права виконувати пісню.

5. Адміністрація має право відмовити в черзі виконання пісні у випадку сильного сп’яніння, чи у випадку вибору нецензурної пісні.

6. Категорично заборонено приносити з собою будь-яку зброю, колючі та ріжучі предмети.

7. Заборонено вхід в клуб в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

8. Вхід зі своїм спиртним – заборонено!

9. У випадку надмірного захоплення алкоголем, що привело до неадекватної поведінки гостя, адміністрація залишає за собою право відмови у подальшому відвідуванні.

10. В караоке забороняється прояв агресії, вживання нецензурних слів чи будь-яких розмов, що можуть образити інших гостей чи персонал.

11. У випадку порушення гостями вищеперерахованих правил, адміністрація залишає за собою право відмови у відвідуванні чи подальшому знаходженні в закладі, що не звільняє від оплати рахунку.

12. Адміністрація може заборонити вхід без пояснення причин.

Бажаємо Вам приємного вечора! Сподіваємось на розуміння і дотримання правил поведінки в караоке.