Незабаром відкриття


Днів

Годин

Хвилин

Секунд

Попереднє бронювання

Для бронювання заповніть форми
  Куди б піти так, щоб провести час цікаво, весело, з відчуттям яскравого спектру емоцій та зануренням в аутентичну атмосферу закладу? Певно, це питання ви не раз собі задавали. Звісно, що в кожного з нас є улюблені місця, куди ми приходимо відпочити, смачно поїсти, випити коктейль чи безалкогольний напій, провести час з друзьями чи близькою людиною.

  Проте, рано чи пізно з’являється бажання спробувати щось нове, змінити обстановку, задовільнити свою цікавість. Це природно, адже прагнення до позитивних змін, пошук нових відчуттів та емоцій закладений в нас на психологічному рівні. Просто хтось швидко насичується та міняє локації, а комусь на це потрібно декілька років чи певний поштовх ззовні. У випадку з закладами харчування це може бути зростання цін, погіршення сервісу, якості чи смаку страв. 

  Нові бари Харкова – шукаємо своє улюблене місце відпочинку

  І ось настає момент, коли ми шукаємо нові заклади Харькова, в яких ми ще не були. Якщо ви вже почали свій пошук, пропонуємо завітати до нас та провести прохолодні осінні вечори в приємній, аутентичній атмосфері Сицилії. Саме так, мова йде про рестобар GODFATHER – нову локацію в центрі міста, що незабаром відкриє свої двері для відвідувачів. 

  Поки ми старанно працюємо для вас, створюючи незабутній інтер’єр, розробляючи смачне меню та коктейльну карту, ви можете заповнити форму попереднього бронювання та прийняти участь у відкритті, ставши нашими першими гостями. 

   

   

  Адже відкриття нового закладу в Харкові, бару ресторану, хвилююча подія для всіх нас. Взагалі, будь-яка нова локація, що відкривається для людей, викликає багато запитань та побоювань. Чи сподобається вона людям, чи захочуть вони її відвідати знову, чи порекомендують своїм друзям?

  Звісно, ми зі своєї сторони доклали максимум зусиль, та навіть більше. Але ж, скільки людей, стільки й думок. І це природно.

  Нові заклади Харкова в 2021 році – бар ресторан GODFATHER 

  Розширюємо гастрономічну карту міста та полегшуємо вам пошук барів ресторанів поряд з вами чи поблизу метро. Наш новий заклад відкривається в самому центрі Харкова, має зручне розташування та комфортну транспортну розв’язку.

  Ми пропонуємо страви італійської, американської, азіатської кухні, різноманітну барну карту, коктейлі та напої на будь-який смак, а також в нас буде караоке-зал і димні кальяни, якими ви зможете насолоджуватись, співаючі з друзями улюблених пісень.

  Сподіваємося, що наш новий заклад, який відкривається в Харкові в 2021 році, стане для Вас тим самим улюбленим місцем, куди вам завжди буде приємно прийти та захочеться повернутись знову. Зі свого боку ми зробимо для цього все, від нас залежне.

  А поки що не гайте часу, та бронюйте заздалегідь столики в новому барі Харкова, що незабаром відкриє для вас свої двері. Пориньте в неймовірну атмосферу Сицилії разом з нами!